Aż 150 egzemplarzy książki “Mój okres” zupełnie za darmo od Wydawnictwa Insignis dla 150 bibliotek w szkołach podstawowych.

Okresu nie należy się bać! Trzeba go po prostu oswoić!

Sięgnijcie zatem po „Mój okres” Milli Hill.

Znajdziecie tam informacje dotyczące swojego ciała i jego fizjologii – to także kopalnia wiedzy na temat emocji, samoświadomości i samoakceptacji. Dowiecie się, jak rozmawiać o cyklu menstruacyjnym oraz jak przygotować się do pierwszego – i każdego kolejnego – okresu.

Ta książka powinna znaleźć się wszędzie tam, gdzie może po nią sięgnąć dziewczynka szukająca odpowiedzi, rodzic – wskazówek, a nauczyciel – materiału do lekcji, dlatego... aż 150 egzemplarzy trafi do 150 bibliotek szkolnych w Polsce!

Szczegóły organizacyjne

Zgłoś swoją bibliotekę szkolną do akcji i zdobądź dla niej egzemplarz książki Milli Hill „Mój okres”.

Aby to zrobić wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy

W akcji mogą brać udział tylko biblioteki działające przy szkołach podstawowych, która posiadają swój profil w mediach społecznościowych (szkoła lub biblioteka). Żeby zgłoszenie było ważne, wymagane jest podanie wszystkich wymienionych w formularzu informacji.

Ilość książek jest ograniczona do 150 egz., decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne! Po otrzymaniu książki należy zamieścić na publicznym profilu szkoły w mediach społecznościowych jej zdjęcie oraz oznaczyć na nim Wydawnictwo Insignis Media.

Organizatorem akcji jest Wydawnictwo Insignis Media.

Akcja trwa od 16 do 26 maja 2024 r.


[artykuł sponsorowany]