Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Sekcja Bibliotek Naukowych Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają na bezpłatne spotkanie online.

O spotkaniu

Większość z nas miała do czynienia z trudnymi osobowościami w miejscu pracy. Gdy orientujemy się, że pewne zachowania i relacje zaczynają wpływać na nasz nastrój i efektywność zawodową, zwykle jest już za późno.

Współpraca z toksycznymi ludźmi może być wyzwaniem, ale nie musi zmieniać nas w jednego z nich! Na webinarze omówione zostaną skuteczne strategie przetrwania w środowisku pracy pełnym trudnych osobowości oraz sposoby na to, aby nie stracić własnego spokoju i profesjonalizmu.

Ponadto poznamy:

  • najczęstsze typy trudnych współpracowników i jak sobie z nimi radzić,
  • narzędzia do budowania zdrowych granic i utrzymania równowagi emocjonalnej,
  • strategie unikania pułapek toksyków, by utrzymać pozytywne relacje zawodowe.

Prowadzący

Dr Daniel Szostak, adiunkt w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej Uniwersytetu Szczecińskiego, wykładowca, trener i ekspert ds. komercjalizacji wiedzy; prowadzi szkolenia oraz doradztwo m.in. w zakresie pisania i oceniania biznes planów, rozwoju kompetencji miękkich takich, jak: radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, motywacji do działania, zarządzania energią własną w pracy, pracy zespołowej, przywództwa, decyzji kierowniczych oraz twórczego myślenia w organizacji.

Spotkanie odbędzie się 14 maja o godzinie 10.00 w aplikacji Microsoft Teams.


Link do spotkania