Zapraszamy na nasze czerwcowe szkolenia! Zanim rozpoczną się wakacje i sezon urlopowy pochłonie wasze myśli, podarujcie sobie mały zastrzyk wiedzy.

Marka biblioteki

25.06.2024
Marka biblioteki – jak stać się niezapomnianym

Podczas szkolenia prowadząca zaprezentuje, jak dzięki autentyczności, jasnemu systemowi wartości i otwartości odpowiadać na potrzeby użytkowników wzmacniać markę biblioteki i odnosić sukcesy. W programie znajdą się również zagadnienia dotyczące wizerunku i kierowania marką, marketingu B2B oraz narzędzi taktycznych dla marki.

Bibliotekarz kreatorem

27.06.2024
Bibliotekarz kreatorem

Szkolenie skupia się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia w pracy bibliotekarzy, zachęcając do poszukiwania nietypowych rozwiązań i inspiracji. Uczestnicy zdobędą narzędzia do generowania innowacyjnych pomysłów oraz strategie promocji biblioteki oparte na twórczej pracy zespołowej.

Deksryptory Biblioteki Narodowej

A już po wakacjach zapraszamy na kurs on-line:

18.09.2024 27.11.2024
Deksryptory Biblioteki Narodowej – kurs online – 4 edycja

Uczestnicy poznają zasady ich tworzenia i opracowania formalno-rzeczowego, a także różnice między Językiem Haseł Przedmiotowych BN, a Deskryptorami BN. Podczas ośmiu dwugodzinnych sesji kursanci zapoznają się z typami deskryptorów i ich zastosowaniem w formacie MARC21, analizując przykładowe opisy z różnych dziedzin, takich jak literatura, psychologia, socjologia, historia, sztuka, technika i wiele innych.


Zapisy i pełna oferta szkoleń na stronie szkoleniadlabibliotekarzy.sbp.pl