Wydawnictwo TANDEM serdecznie zaprasza do skorzystania ze specjalnej Promocji dla Bibliotek. To doskonała szansa na wzbogacenie zbiorów bibliotek o ciekawe tytuły literackie.

Oto, co przygotowaliśmy:

  1. Pakiet dzieł Szekspira: 13 tomów w specjalnej adaptacji dla dzieci. Teraz dostępny w wyjątkowej cenie 99 zł. To nie tylko świetna lektura, ale także doskonała okazja do wprowadzenia młodych czytelników w świat klasycznej literatury.
  2. Legendy arturiańskie: 10 tomów pełnych rycerzy, magii i tajemniczych przygód. Idealne dla miłośników legend i epickich opowieści. Również w cenie 99 zł.
  3. Superbohater z antyku: Wciągający cykl 10 tomów, który nie tylko bawi, ale także edukuje. To doskonały sposób na zachęcenie chłopców do czytania i poznawania mitologii. Cena? Oczywiście 99 zł.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wiele innych ciekawych pozycji, takich jak pakiety dzieł Charlesa Dickensa i Jane Austen. To doskonała okazja, aby zainteresować czytelników Waszej biblioteki różnorodnymi książkami.

Nie przegapcie tej okazji. Zadbajcie o literackie bogactwo Waszej biblioteki i zachęćcie czytelników do odkrywania fascynujących światów literatury.

Zapraszamy na stronę Wydawnictwa Tandem


[ artykuł sponsorowany ]